Iepakošanas līmlentes ar apdruku

Profesionālas līmlentes jūsu biznesam!
Uzņēmums Protape ®
specializētas iepakošanas līmlentes ar apdruku!

Uzņēmums Protape ® ir vadošs apdrukātu iepakošanas lenšu ražotājs. Daudzus gadus ražojam iepakošanas līmlentes ar apdruku un veiksmīgi apkalpojam uzņēmumus visā Eiropā!

Lai nodrošinātu jums augstākās kvalitātes produktu, mēs izmantojam modernu un ļoti efektīvu mašīnu parku, kas ļauj mums veikt jūsu pasūtījumus ar visaugstāko precizitāti, tāpēc mēs piedāvājam jums Eiropas līmeņa produktus un pakalpojumus.

Iepakošanas līmlenšu ražošanā mēs izmantojam labākās līmes

Iepakošanas līmlentes HOTMELT

Iepakošanas līmlente ar personalizētu apdruku un HOTMELT līmes kārtu (īpašs sintētisko kaučuku maisījums) ir ļoti universāls produkts, ko var veiksmīgi izmantot darbam birojā, kā arī smagiem darbiem noliktavā.

Ir lieliski piemērota gan mazu un vieglu, gan smagu un lielu paku aizlīmēšanai un marķēšanai, kas nosūtītas jūsu klientiem. Liela priekšrocība ir tā, ka HOTMELT līmlentes ar apdruku var uzklāt manuāli vai mehāniski.

Pateicoties sintētiskā kaučuka izmantošanai, pašlīmējošām lentēm ar HOTMELT līmi piemīt ļoti augsta sākotnējā saķere, tāpēc tās nodrošina savienojuma stabilitāti tieši pēc līmlentes pielietošanas. Mūsu līmlentes ir ļoti elastīgas un lietošanas laikā neplīst, kas ievērojami atvieglo un paātrina darbu noliktavā.

Iepakošanas līmlente HOTMELT ar apdruku ir labākais un lētākais reklāmas veids. Šāds produkts veido jūsu uzņēmuma pozitīvu tēlu un atpazīstamību sabiedrībā un vienlaikus aizsargā sūtījumu, kam ir liela nozīmē e-komercijas nozarē. Personalizētas apdrukas uz iepakošanas līmlentēm tiek izgatavotas atbilstoši individuāliem klientu norādījumiem. Projektus vienmēr veicam bez maksas, līdz klients ir pilnībā apmierināts.

Sintētiska kaučuka līmlentes izgatavojam HOTMELT un HOTMELT ECO versijās.

Līme HOTMELT - šo līmlenšu lielākā priekšrocība ir augsta sākotnējā saķere, pateicoties kam līmlente nodrošina savienojuma stabilitāti tieši pēc pielietošanas. Pēc aizlīmēšanas tās ir izturīgas pret zemu un augstu temperatūru - saglabā savas īpašības temperatūras diapazonā no -10°C līdz +50°C.
Minimālais pasūtījuma apjoms ir 36 gab. apdrukas līdz 3 krāsām (PALETE PANTONE SOLID COATED), no 360 gab. apdrukas līdz 8 krāsām (PALETE PANTONE SOLID COATED), un pat foto apdrukas (CMYK).

HOTMELT ECO līme - līmlentes ar apdruku un HOTMELT ECO līmes kārtu ir paredzētas vieglāko paku aizlīmēšanai. Pateicoties ļoti plānas, bet arī ļoti izturīgas un elastīgas folijas un mazākas līmes devas izmantošanai, līme ir VIDEI DRAUDZĪGĀKA (mazāks folijas un līmes patēriņš), un pateicoties ļoti izdevīgai cenai, tā ir arī ļoti EKONOMISKS risinājums.
Minimālais pasūtījuma apjoms ir 360 gab. apdrukas līdz 3 krāsām (PALETE PANTONE SOLID COATED), un pat foto apdrukas (CMYK).

Līmlentes SOLVENT

Iepakošanas līmlente ar personalizētu apdruku un SOLVENT līmes kārtu (spēcīgākā līme uz dabiska kaučuka bāzes) ir premium klases produkts, kurš ir ideāli piemērots lietošanai ekstremālākās situācijās, piem. nelabvēlīgos laika apstākļos (augsts mitrums, sals), līmlentes ar apdruku un SOLVENT līmes kārtu ir piemērotas smagāko paku iepakošanai.

Līmlentes SOLVENT ar apdruku var uzklāt manuāli vai mehāniski.

Lielākā SOLVENT līmes priekšrocība ir tās ļoti augsta saķere, kas laika gaitā kļūst vēl spēcīgāka. Mūsu ražotās pašlīmējošās lentes ir ļoti elastīgas un lietošanas laikā neplīst, kas padara iepakošanas procesu vieglāku, ātrāku un ērtāku.

Iepakošanas līmlente SOLVENT ar apdruku ir labākais un lētākais reklāmas veids. Produktu un paku marķēšana ar līmlentēm palielina jūsu uzņēmuma atpazīstamību un ideāli aizsargā sūtījumus transportēšanas laikā, ja piegāde tiek veikta ar kurjerpastu. Personalizētas apdrukas uz iepakošanas līmlentēm izgatavojam atbilstoši individuāliem klientu norādījumiem. Katru projektu vienmēr veicam bez maksas, līdz klients ir pilnībā apmierināts.

Pašlīmējošās līmlentes ar SOLVENT līmi varam izgatavot uz diviem nesējiem, kā piem. POLIPROPILĒNS vai PVC.

Līme SOLVENT (POLIPROPILĒNA LĪMLENTE) - līmlente ar standarta nesēju ar augstākās kvalitātes līmi no dabiska kaučuka garantē sūtījumu drošību jebkuros apstākļos. Šis produkts ir izturīgs pret zemu un augstu temperatūru - pēc aizlīmēšanas saglabā savas īpašības temperatūras diapazonā no -20°C līdz +60°C.
Minimālais pasūtījuma apjoms ir 36 gab. apdrukas līdz 3 krāsām (PALETE PANTONE SOLID COATED)

Līme SOLVENT (PVC) - PVC nesēju raksturo lieliska mehāniskā izturība, tāpēc līmlente ir piemērota īpašiem uzdevumiem, tai piemīt spēcīgas adhezīvas īpašības, ir paredzēta ļoti smagu un lielu paku aizlīmēšanai, kas ir pakļautas nelabvēlīgiem laika apstākļiem. Līmlentes papildu priekšrocība ir klusa attīšana no ruļļa, kas palielina darba komfortu. Līmlentes ar PVC nesēju ir izturīgas pret zemu un augstu temperatūru - pēc aizlīmēšanas saglabā savas īpašības temperatūras diapazonā no -20°C līdz +60°C.
Minimālais pasūtījuma apjoms ir 36 gab. apdrukas līdz 3 krāsām (PALETE PANTONE SOLID COATED)

Pašlīmējošās lentes AKRILS

Iepakošanas līmlentes ar apdruku un AKRILA līmes kārtu ir ideāls risinājums darbam birojā vai noliktavā. Pateicoties savām izcilām īpašībām, tā ir viena no populārākajām līmlentēm dažāda veida kravu un paku sagatavošanai. Akrila līmlentes viskozitāte un izturība palielinās laika gaitā, tāpēc tā ir ideāli piemērota ilgstošai kravu uzglabāšanai. Pašlīmējošā līmlente ar akrila līmi (kas tika izveidota no akrila emulsijas un šķērssaistoša komponenta kombinācijas) raksturojas ar augstu izturību pret mitrumu, novecošanu un UV starojumu (tā ir vienīgā līmlente, kas ar laiku nekļūst dzeltena). Pateicoties savām spēcīgām adhezīvām īpašībām un elastībai, tā ir arī lieliski piemērota kravu uzglabāšanai un pārvadāšanai. Spēcīga un izturīga iepakošanas līmlente ar akrila līmi un apdruku ir ideāls reklāmas veids, kas palielina zīmola atpazīstamību un veicina pārdošanu e-komercijas nozarē.

Akrila līmlentes var izgatavot arī klusajā variantā (KLUSAIS AKRILS), kurš būs lieliski piemērots ilgstošai lietošanai trokšņainā darba vidē. Mūsu klusās līmlentes ievērojami uzlabo darba komfortu. Klusā iepakošanas līmlente ar personalizētu apdruku nodrošina klusāko attīšanu. Ir ideāli piemērota darbam noliktavā un birojā, kā arī vietās, kur tiek sagatavoti sūtījumi.

AKRILA līmes lielākā priekšrocība ir tās saķere, kas palielinās laika gaitā, izturība pret mitrumu un UV starojumu, pēc aizlīmēšanas tā kļūst izturīga pret zemu un augstu temperatūru - saglabā savas īpašības temperatūras diapazonā no -10°C līdz +60°C.
Minimālais pasūtījuma apjoms ir 36 gab. apdrukas līdz 3 krāsām (PALETE PANTONE SOLID COATED), no 360 gab. apdrukas līdz 8 krāsām (PALETE PANTONE SOLID COATED), un pat foto apdrukas (CMYK).

Līme KLUSAIS AKRILS - pašlīmējošās lentes ar šo līmi raksturojas ar lielāku folijas biezumu un līmes devu, tāpēc attīšana ir klusa, lentei piemīt lieliska viskozitāte un aizlīmētas pakas ir ļoti drošas, šis produkts ir arī izturīgs pret zemu un augstu temperatūru - pēc aizlīmēšanas saglabā savas īpašības temperatūras diapazonā no -20°C līdz +60°C.
Minimālais pasūtījuma apjoms ir 360 gab. apdrukas līdz 3 krāsām (PALETE PANTONE SOLID COATED), un pat foto apdrukas (CMYK).

Norādījumi par mūsu iepakošanas līmlenšu līmlenšu ar logo parasto līmlenšu lietošanu

Norādījumi par mūsu līmlenšu lietošanu:

  • Iepakošanas līmlentes jāuzglabā sausās telpās, oriģinālās kastēs.
  • Pašlīmējošā līmlente jāuzlīmē temperatūrā zem +8 °C
  • Līmlente jāpielīmē pie tīras un sausas virsmas
  • Lai palielinātu iepakošanas līmlentes saķeri, spēcīgi piespiediet to pie virsmas
  • Iesaiņojumu (kuros ir iesaiņotas līmlentes) un iepakojumu (kastes) atvēršanai nedrīkst izmantot asus instrumentus, līmlentes malas iegriezums ir viens no biežākajiem plīsuma cēloņiem