Papīra līmlentes ar apdruku

Ekoloģiskas papīra līmlentes Jūsu biznesam

Augstākās kvalitātes papīra līmlentes kraft līmlentes eko līmlentes kraft līmlentes ar logo

Papīra līmlente (KRAFT PAPĪRS) ar apdruku un uzņēmuma logo ir labākais risinājums uzņēmumiem, kas darbojas e-komercijas nozarē. Mēs ražojam papīra iepakošanas līmlentes, kurām piemīt ļoti augsta izturība un saķere.

Mūsu papīra līmlentes ir ideāli piemērotas sūtījumu sagatavošanai un nekaitē apkārtējai videi. Mūsu papīra līmlente ar apdruku ir ideāls un videi draudzīgs sūtījumu iepakošanas veids. Papīra pašlīmējošās lentes ar apdruku ir ļoti universāls risinājums, kurš arī uzlabo uzņēmuma tēlu un liecina par uzņēmuma draudzīgu attieksmi pret vidi

Veicot apdrukas ar uzņēmuma logo, reklāmas tekstu vai brīdinājuma simboliem uz papīra līmlentēm mēs pārveidojam savu kraft līmlenti par reklāmas nesēju ar ievērojamu sasniedzamību - kas sniedz papildu vērtību lētas reklāmas veidā un pārliecību, ka klients atcerēsies mūsu uzņēmuma vizuālo identifikāciju. Šis reklāmas veids būs ideāli piemērots jūsu uzņēmumam..

(KRAFT) tipa papīra līmlente ir aprīkota ar adhezīvu slāni uz sintētiska (HOTMELT līme) vai dabiska kaučuka (SOLVENT līme) bāzes. Mūsu kraft līmlentes nesatur videi bīstamas vielas. Ekoloģiska papīra līmlente ar apdruku ir izgatavota no videi draudzīgiem materiāliem un ir pieejama divās krāsas versijās: baltā un brūnā (HOTMELT līme) un tikai brūnā (SOLVENT līme).

Ekoloģiskas papīra līmlentes (KRAFT) ar apdruku ir ideāls mārketinga risinājums jūsu uzņēmumam. Apdruka ar uzņēmuma logo vai reklāmas saukli uzlabo Jūsu uzņēmuma atpazīstamību. Turklāt, papīra līmlente ar logo (KRAFT) piesaistīs daudzus jaunus klientus, kuriem rūp vides aizsardzība. Papīra iepakošanas līmlente ar apdruku iegūst arvien lielāku popularitāti un kļuvusi par pamataprīkojumu interneta veikalos, birojos un noliktavās. Tā ir ideāli piemērota dažāda izmēra un svara kastu iepakošanai, mazu paku un aplokšņu aizlīmēšanai, preču aizzīmogošanai un marķēšanai.

izturīga, spēcīga līmēšana
Papīra līmlentes
ar SOLVENT līmi

Līmei SOLVENT ir raksturīga augsta saķere, kas laika gaitā kļūst vēl spēcīgāka. Turklāt, šis produkts ir izturīgs pret zemu un augstu temperatūru - pēc aizlīmēšanas saglabā savas īpašības temperatūras diapazonā no -20°C līdz +60°C. Ir pieejams tikai brūnā versijā, minimālais pasūtījuma apjoms 36 gab.
Apdrukas līdz 3 krāsām. (PALETE PANTONE SOLID COATED).

izcila saķere
Papīra līmlentes
ar HOTMELT līmi

Līme HOTMELT raksturojas ar augstu sākotnējo saķeri, pateicoties kam nodrošina savienojuma stabilitāti tieši pēc aizlīmēšanas. Turklāt, pēc aizlīmēšanas līmlentes ar apdruku un HOTMELT līmi ir izturīgas pret zemu un augstu temperatūru - saglabā savas īpašības temperatūras diapazonā no -10°C līdz +50°C. Papīra līmlentes ar HOTMELT līmi ir pieejamas baltā un brūnā versijā, minimālais pasūtījuma apjoms ir 540 gab.
Apdrukas līdz 3 krāsām (PALETE PANTONE SOLID COATED), un pat foto apdrukas (CMYK).

Norādījumi par mūsu papīra līmlentes kraft līmlentes eko līmlentes lietošanu

Norādījumi par mūsu līmlenšu lietošanu:

  • Papīra līmlentes jāuzglabā sausās telpās, oriģinālās kastēs.
  • Eko kraft līmlente jāuzlīmē temperatūrā zem +8 °C,
  • Papīra līmlente jāpielīmē pie tīras un sausas virsmas
  • Lai palielinātu kraft līmlentes saķeri, spēcīgi piespiediet to pie virsmas.
  • Iesaiņojumu (kuros ir iesaiņotas līmlentes) un iepakojumu (kastes) atvēršanai nedrīkst izmantot asus instrumentus, līmlentes malas iegriezums ir viens no biežākajiem plīsuma cēloņiem